7. Przegląd Kapel Rockowych Rock'n' Tur

ikona wpisu rock tur

Miejski Dom Kultury w Turku, Turkowskie Stowarzyszenie Kulturalne TeSKa w Turku zapraszają na VII Przegląd Kapel Rockowych Rock’n’Tur

06 pździernika 2012 r

Regulamin:

1. Przegląd ma charakter konkursowy, tj. zespoły biorące udział oceniane będą przez jury, które następnie przyzna nagrody
  2. W przeglądzie mogą brać udział zespoły prezentujące szeroko rozumianą muzykę rockową
  3. Warunkiem udziału jest przesłanie materiału demo (CD, MC) oraz wypełnionej karty zgłoszenia na adres organizatora do dnia 10 września 2012 r.
  4. Powołana przez organizatora komisja konkursowa przesłucha nadesłane materiały z których wybierze zespoły mogące wystąpić w VII Przeglądzie Kapel Rockowych.
  5. W przypadku małej liczby zgłoszeń komisja może zakwalifikować wszystkie zespoły, które nadeślą swój materiał demo bez przesłuchiwania i oceniania.
  6. Zespoły zostaną poinformowane odpowiednio wcześniej o zakwalifikowaniu do przeglądu listownie bądź telefonicznie.
  7. W dniu przeglądu (06 października) zespoły w konkursie prezentują program od 3 do 5 utworów nie dłuższy jednak niż 20 minut.
  8. Zespoły zakwalifikowane przyjeżdżają na koszt własny.
  9. Zakwalifikowane zespoły winne są opłacić wpisowe w wysokości 5 zł od jednego członka w dniu konkursu.
  10. Organizatorzy zapewniają  sprzęt nagłaśniający (tzw. przody), mikrofony, przewody, perkusję (bez talerzy) oraz pianino.
  11. W przypadku wykonywania podczas konkursu piosenek nie swojego autorstwa zespoły winne wypełnić oświadczenie o zgodzie autorów na publiczne wykonanie określonych utworów.
  12. Wypełnienie karty zgłoszenie i jej podpisanie jest równoznaczne ze zgodą na bezpłatne rejestrowanie materiału z konkursu, jego publiczne odtwarzanie w celach reklamowych, przetwarzanie danych osobowych przez organizatorów.
  13. Najlepsze 3 zespoły otrzymają nagrody finansowe.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian

Organizatorzy, patroni i sponsorzy:

MDK TUREK, Turkowskie Stowarzyszenie Kulturalne TeSKa, Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta, ,Echo Turku, portal internetowy www.turek.net.pl. LM i Teraz Turek

Karta zgłoszenia – Patrz zakładka Konkursy

zp8497586rq
4 września , 2012

4 komentarzy do wpisu “7. Przegląd Kapel Rockowych Rock'n' Tur”
  1. Piotrek B.
    9 września 2012 o 14:41

Dlaczego tak późno ogłosiliście ten przegląd? Albo inaczej… Dlaczego tak mało czasu jest na zgłoszenia? Sami skazujecie się na to, że mało zespołów się zgłosi…

• mirka
      17 września 2012 o 09:57

Regulamin i karta zgłoszenia zostały wysłane jeszcze przed wakacjami.

2. Marcin
    18 września 2012 o 16:11

kiedy zostaną ogłoszone wyniki ??

• katarzyna
      19 września 2012 o 08:15

Zespoły zakwalifikowane są już poinformowane i wymienione na plakacie. Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, pozostałe zespoły będą powiadamiane w dalszej kolejności.