PODZIĘKOWANIE ZA 25.FINAŁ W.O.Ś.P

wosp2017-baner poprawiony3

Turkowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą w Miejskim Domu Kultury podsumował 25. Finał. Z wielką radością informujemy naszych mieszkańców, że udało nam się znacznie przekroczyć ubiegłoroczny wynik i zebrać kwotę 89.621,91 zł.

Dziękujemy mieszkańcom Miasta i Gminy Turek oraz Gminy Kawęczyn za hojne wsparcie tegorocznego Finału. Dziękujemy, że po raz kolejny pokazali to, co w ludziach najlepsze – troskę o osoby najsłabsze i ogromną bezinteresowną pomoc.
Bardzo dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za ofiarne kwestowanie. W tym roku kwestowali z nami: Edyta Górska, Jadwiga Jankowska, Wanda Zientek, Karolina Cesarz, Wiktoria Wojciechowska, Martyna Kumant, Konrad Antczak, Paulina Przystańska, Wiktoria Staniewska, Krystian Czekalski, Karolina Witczak, Izabela Rembas, Aleksandra Kowalczyk, Marika Jena, Ilona Pietroń, Kinga Malesza, Jakub Galas, Natalia Jasiak, Katarzyna Śledź, Natalia Patrycja Jasiak, Agnieszka Frątczak, Ewa Pajszczyk, Martyna Piwońska, Zofia Bąk, Izabela Radka, Oliwia Walas, Anita Drzewiecka, Daria Pilarczyk, Martyna Marciniak, Natalia Krotowska, Dominik Kurczoba, Weronika Osicka, Bartosz Kończak, Błażej Ogrodowczyk, Miłosz Toda, Ewa Rojek, Rafał Jankowski, Dawid Nawrocki, Gabriela Kubicka, Aleksandra Winiarska, Aleksandra Jasiakiewicz, Karolina Pawlak, Dominika Szczepaniak, Wiktoria Mruk, Weronika Mendelak, Weronika Wiwatowska, Helena Sobczak, Michalina Sobczak, Daria Trocha, Katarzyna Łapka, Zuzanna Kaczmarek, Patryk Kasprzak, Kamil Młynarski, Michalina Nawrocka, Dżesika Lewandowska, Nikola Rosiak, Gabriela Pawlak, Aleksandra Ścibior, Klaudia Michalska, Gabriela Kosowska, Klaudia Rojek, Ewa Frontczak, Paulina Walosz, Angelika Bartkowiak.
Dziękujemy za zaangażowanie w pracę Sztabu Mirosławie Mielczarek, Sylwii Przybylskiej, Grażynie Marek, Annie Janowskiej, Beacie Pabisiak, Alinie Bartosik, Aleksandrze Bartczak, Urszuli Jarentowskiej, Agnieszce Augustyniak. Szczególne podziękowanie kierujemy do: Kamili Neumann, Iwana Stubrov, Erwina Oblizajka, Andrzeja Wojtkowiaka, Bogdana Wieteckiego, Pawła Filipiaka, Zofii Jóźwiak, Andrzeja Marzuchowskiego, Dariusza Polusika , Pauliny Małeckiej, Danuty Ślusarek, młodzieży z Grupy Fireshow i szczudlarzy przy MDK, Urzędu Miejskiego, Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku i druhów – Artura Kaźmierczaka, Macieja Janiszewskiego, Tomasza Żurawskiego i Dominika Rogodzińskiego, Ochotniczej Straży Pożarnej w Cisewie, Kowalach Księżych, Słodkowie i Wietchininie, Nadleśnictwa Turek Lasy Państwowe, Stanisława Paszaka – Zakład Mięsny, Kazimierza Kapusty – Zakład Instalacyjno-Ślusarski, Tomasza Wroniaka – PPHU „Unicorn”, Marka Kozłowskiego – Piekarnia Muchlin , Dawida Grzesiaka, Dawida Rosiaka – Restauracja „Piwniczna”, Piotra Płócienniczaka – Pizzeria „Pod Papugami”, Jerzego Szczepanika – Kwiaciarnia EURO-KWIAT, Katarzyny Wielkopolan i Anny Mikołajczyk – Stowarzyszenie Przyjaźni Dzieciom przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, Bursy i Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych, Szkół Podstawowych Nr 1, 4, 5, Przedszkola Samorządowego nr 5, Gimnazjum Nr 1, 2, Warsztatów Terapii Zajęciowej przy „Sintur” sp. z o.o, Gimnazjum w Słodkowie, Zespołu Szkół w Kawęczynie, Redakcji „Echo Turku”, Telewizji „Wielkopolska”, Portali: Turek.net.pl, iTurek.net, Turek24, Komendy Powiatowej Policji, Urzędu Gminy Turek, Pimo-Plast, Firmy MIZET, Spółdzielni Mieszkaniowej „Tęcza”, Teleinformatora, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie, Zdzisława Jesiołowskiego – Cukiernia „Bezik”, Doroty Mencel – Cukiernia „Szeflinski”, Eugeniusza Wietrzyka – Piekarnia w Słodkowie, Jolanty Osińskiej, Anety Janiak, Izabeli Ochoty, Agnieszki Piąstki, Jana Napierały, Wojciecha Kośli, Turkowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.
Dziękujemy organizatorom i uczestnikom halowej koszykówki – „Skazani na basket” i turnieju halowej piłki nożnej Stowarzyszeniu „Edukacja, Kultura, Sport”.
Dziękujemy solistom i zespołom biorącym udział w finałowym koncercie: uczniom ze Szkoły Podstawowej Nr 1, 4 i 5, Gimnazjum Nr 1, solistom ze Studia Piosenki MDK, Chórowi Nauczycielskiemu, Grupie Fireshow działającej przy MDK w Turku za piękne ogniowe światełko do nieba.
Dziękujemy wszystkim Darczyńcom i Uczestnikom licytacji!
Wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy poświęcili swój czas, by towarzyszyć nam w tym niezwykłym przedsięwzięciu i swoje przyjazne ręce i serce przyłożyli do zorganizowania, przeprowadzenia i rozpropagowania idei Fundacji W.O.Ś.P. w naszym lokalnym środowisku.
Od wielu lat wspólnie staramy się przywrócić uśmiech na buziach chorych dzieci, bo jak mawiał Janusz Korczak – kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
W imieniu turkowskiego Sztabu
Bożena Cesarz