WARSZTATY ZABAW Z CHUSTĄ KLANZA

klanza

WARSZTATY METODYCZNE DLA PEDAGOGÓW I ANIMATORÓW KULTURY Z ZAKRESU ZABAW EDUKACYJNYCH Z CHUSTĄ KLANZY

Chusta animacyjna jest doskonałym rekwizytem do zabaw w grupie, narzędziem do pracy z dziećmi i młodzieżą. Zajęcia z nią integrują, motywują, rozwijają, relaksują, przełamują opór, ośmielają… Warsztaty pozwalają lepiej się poznać, sprawdzić wiedzę dzieci albo przeżyć niezwykłą podróż w krainę wyobraźni.

15 kwietnia 2016r godziny: 15:00 – 19:00

W kolorowym świecie – gry i zabawy z chustą animacyjną

OPIS:
Tak niewiele trzeba, aby przy pomocy chusty animacyjnej Klanzy, w atrakcyjny i pożyteczny sposób zorganizować czas dzieciom, młodzieży, dorosłym. Wspólne działanie, to coś więcej, niż wspólna zabawa – zabawy z chustą ożywiają relacje, integrują większe i mniejsze grupy oraz zachęcają je do współpracy. Chusta animacyjna umożliwia lepsze poznanie, wejście nowym uczestnikom w grupę oraz pokonywanie lęku przed nową sytuacją. Wyzwala radość, rozładowuje napięcia, powoduje, że uczestnicy stają się otwarci i bardziej spontaniczni. Jest to atrakcyjna forma zabaw, która zachęca do swobody, wyzwala  aktywność własną. Zapraszamy na kolejne warsztaty, w których znajdziecie nowe zabawy z chustą o atrakcyjnej formie, angażujące emocjonalnie, wywołujące śmiech  młodszych i starszych, bazujące na spontanicznej  aktywności i pobudzające do działań kreatywnych.

16 kwietnia 2016r godziny: 9:00 – 17:00

Taneczne doznania łączące pokolenia cz.II
OPIS:
Warsztaty stanowią propozycję nauki 8 tańców opracowanych do znanych przebojów szwedzkiej grupy ABBA w wersji integracyjnej, dostosowane do możliwości ruchowych dzieci w młodszym wieku. Przygotowane aranżacje taneczne, proste układy choreograficzne dla grupy stworzone zostały na potrzeby uświetnienia imprez szkolnych i przedszkolnych. Serdecznie zapraszamy nauczycieli przedszkoli, szkół, świetlic oraz studentów. Udział w warsztacie nie musi być poprzedzony uczestnictwem w części pierwszej.

Organizator: Miejski Dom Kultury w Turku

Prowadząca: Małgorzata Sikora – Trener II Stopnia Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Poznaniu

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Turku

Liczba uczestników: max. 30 osób/ decyduje kolejność zgłoszeń

Uczestnicy powinni być ubrani w swobodny strój i wygodne obuwie na zmianę.

Zapisy: Miejski Dom Kultury

ul. Kościuszki 13

62-700 Turek

tel. 63 280 00 20 ( 27)  do dn.31 marca 2016 r.

Koordynator: Katarzyna Cieślak

Odpłatność: 15.04. – 50 zł ; 16.04. -100 zł

Cena ta zawiera: przygotowanie i poprowadzenie warsztatów, materiały dydaktyczne (opisy metod), materiały papiernicze i plastyczne, serwis kawowy, zaświadczenie po warsztatach.

Sposób zapłaty:

* płatność gotówką w kasie MDK, ul. Kościuszki 13, 62- 700 Turek  do dn. 6.04. 2016 r.

* wpłata na konto nr 53 1090 1229 0000 0000 2201 3573 Miejski Dom Kultury, ul. Kościuszki 13, 62-700 Turek

z dopiskiem WARSZTATY KLANZY+ nazwisko uczestnika.

* MDK może też wystawić fakturę na płatność przelewem dla szkół i przedszkoli.

Naucz się pracować z CHUSTĄ KLANZY i wykorzystaj jej potencjał!

ZAPRASZAMY!

31 marca , 2016

4 komentarzy do wpisu “WARSZTATY ZABAW Z CHUSTĄ KLANZA”
  1. Grażyna
    31 marca 2016 o 19:14

Świetnie, że instruktorzy z MDK pomyśleli o zorganizowaniu warsztatów z KLANZY.Zawsze coś wspaniałego i oryginalnego. Gratuluję dyrekcji p. Bożence Cesarz oraz wspaniałym instruktorkom.

• katarzyna
      1 kwietnia 2016 o 08:34

Dziękujemy za ciepłe słowa i zainteresowanie naszymi propozycjami! Pozdrawiamy!

2. Grażyna
    17 kwietnia 2016 o 10:23

W MDK w Turku 16.04.2016r (sobota) odbyły się warsztaty KLANZY ph. ” Taneczne doznania łączące pokolenia cz. II do utworów ABBA. Wspaniałe spotkanie, organizacja super!!!. Spotkanie to mogło odbyć się dzięki dyrekcji MDK oraz instruktorom. Dziękujemy.

• katarzyna
      18 kwietnia 2016 o 10:16

Cieszymy się, że warsztaty podobały się Paniom i że sobotni czas wolny nie był czasem straconym! Pozdrawiamy!