Droga osoby niepełnosprawnej do aktywności społecznej

Wystawa i spotkanie z Mariuszem Mączką – artystą malującym ustami.

Mariusz Mączka urodził się  w Dobiegniewie. w wieku 15 lat wskutek niefortunnego skoku do wody złamał kręgosłup. Swoją przygodę z twórczością zaczął kilka lat temu. Maluje konie, portrety, pejzaże. Techniki jakimi się posługuje to : ołówek, olej. Malarstwo odmieniło jego życie, sprawiło, że stał się bardziej otwarty i pewny siebie. Krótko mówiąc pasja tchnęła w niego życie.

Wystawa i spotkanie z Mariuszem Mączką – artystą malującym ustami.

3 listopada , 2020

Uwaga nowy adres naszego profilu na Facebooku