spotkania warsztatowe Stowarzyszenia na Rzecz Warsztatów Terapii Zajęciowej SINTUR w Turku – fotorelacja

Relacja z warsztatów teatralnych dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej SINTUR prowadzone  przez Dorotę Bielską , współpracującą z Akademią Wyobraźni we Wrocławiu.

Projekt “Niewidzialni – Autentyczni”, pozwolił osobom z różnymi dysfunkcjami zrozumieć tajniki teatru oraz utrwalić wiedzę w tym zakresie. Pozwolił usunąć barierę mentalną jaka oddziela dwa pozornie różne światy – osób sprawnych i dysfunkcyjnych. Udowodnić, że niepełnosprawność nie musi odbierać marzeń a największe bariery tkwią w ludzkim umyśle.

13 grudnia , 2018

Uwaga nowy adres naszego profilu na Facebooku