Ważna informacja – Kabaret ŁOWCY.B

Date:
Time:
 Miejski Dom Kultury z przykrością informuje, że w związku z niewielkim zainteresowaniem              O r g a n i z a t o r odwołuje występ Kabaretu „Łowcy.B.  P r z e p r a s z a m y!
KASA  ZWRACA  PIENIĄDZE  ZA  BILETY.

22 marca (piątek), godz. 18.00, sala Miejskiego Domu Kultury. Bilety do nabycia w MDK od godz. 8.00 do 15.30.

Najnowszy program Łowców.B pod mocnym tytułem “Jaka to melodia”, to nowa i zaskakująca odsłona łowieckiego spojrzenia na żarty i tym podobne. Absurdalny humor na wyciągnięcie ręki, której nikt nie utnie. Słowa – klucze to szyk i elegancja, rodzina i mafia, multimedia i muzyczne swawole. Ważna informacja dla tych, którzy chcą i lubią mieć wybór. Podczas tego spektaklu go dostaną. To wszystko po to, żeby było śmiesznie!