Koncert “Operetka i humor” odwołany!

Date:
Time:

Uprzejmie informujemy, że Organizator odwołał koncert operetkowy, który zaplanowany był na 12 maja. Bilety można zwracać w kasie Miejskiego Domu Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 15.00.

Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury na koncert, którego data została przeniesiona  z 6 kwietnia. Przedstawienie muzyczne w wykonaniu artystów poznańskich scen nosi tytuł „Operetka i humor”. W koncercie usłyszą Państwo utwory światowej sławy kompozytorów, m.in. utwory J.  Offenbacha, F. Lehara,  E. Kalmanna,  F. Raimounda, które wykonają Anna Bajerska-Witczak , Agnieszka Wawrzyniak (sopran), Klaudiusz Kapłon (tenor), Bartosz Kuczyk (tenor),  który ma za sobą udział w ukraińskich występach “10 Tenorów”.

Bilety w cenie 45 złotych do nabycia w Miejskim Domu Kultury.