GALA 20. lecia Wielkiej Orkiestry AswiA�tecznej Pomocy

TurkowskiA� Sztab zostaA� wyrA?A?niony zaproszeniem na uroczyste rozliczenie 20. FinaA�u poA�A�czone z GalA� jubileuszowA� 20-lecia grania Fundacji Wielka Orkiestra AswiA�tecznej Pomocy.

UroczystoA�A� odbyA�a siA� 8 marca br. w Teatrze Capitol w Warszawie.

Na uroczystoA�ci obecni byli dziaA�acze Fundacji, sponsorzy, jej Przyjaciele z kraju i zagranicy,A� oraz Sztaby, ktA?re najdA�uA?ej tj. dwadzieA�cia lub dziewiA�tnaA�cie lat grajA� z OrkiestrA�.

Z okazji jubileuszu zostaA� wybity specjalny srebrny medal. Wszystkie zaproszone osoby w podziA�kowaniu za wieloletnie granie zostaA�y uhonorowane tym medalem, ktA?ry osobiA�cie wrA�czaA� Jurek Owsiak.

W czA�A�ci towarzyskiej uroczystoA�ci we foyer teatru przy okazaA�ym torcie ufundowanym jak zawsze przez Hotel a�zSobieskia�? wspominaliA�my 20 lat grania Orkiestry.

Przygotowana przez W.O.As.P kilkugodzinna Gala byA�a miA�ym wydarzeniem, ktA?re zapamiA�tamy na dA�ugo.

12 marca , 2012

Comments are closed.