Komunikat

 SZANOWNI  TURKOWIANIE,

za kilka dni powitamy NOWY ROK 2018. To szczególne i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie pragniemy uczcić razem z Państwem na Rynku naszego miasta.  Proponujemy doskonałą zabawę.

 Gwiazdą tego wieczoru będzie  Krzysztof K.A.S.A. Kasowski  

DZIŚ      JUŻ      ZAPRASZAMY      WSZYSTKICH     SPRAGNIONYCH      DOBREJ      ZABAWY      NA     GODZ.      23.00.

Jednocześnie pragniemy poinformować wszystkich użytkowników pojazdów, że  w związku z przygotowaniami                      do uroczystości dnia 31 grudnia 2017 r. od godz. 13.30 nastąpi zamknięcie Pl. Wojska Polskiego i dróg dojazdowych            do Pl. Wojska Polskiego z ul. 3 Maja (od ul. Browarnej) oraz  z Pl. Sienkiewicza. Od godz. 20.30 do 6.00 dnia następnego nastąpi całkowite zamknięcie Pl. Wojska Polskiego dla ruchu kołowego.

Zwracamy się z prośbą o nie parkowanie samochodów w tym dniu i w wymienionych godzinach na całym terenie Placu Wojska Polskiego.

Za związane z realizacją tego przedsięwzięcia niedogodności  przepraszamy, mając nadzieję, że spotkamy się  ze zrozumieniem i akceptacją dla naszych planów.

Bardzo prosimy naszych Gości, by podczas sylwestrowej zabawy nie używali petard oraz innych niebezpiecznych materiałów pirotechnicznych. Czynimy to w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Szczególnie gorąco prosimy mieszkańców Pl. Wojska Polskiego i okolicznych ulic o wyrozumiałość dla uczestników noworocznego zgromadzenia  i zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie.

KONKURS   SYLWESTROWY    DLA   OSÓB   PEŁNOLETNICH

 

Aby wziąć udział w KONKURSIE podczas ZABAWY SYLWESTROWEJ, należy do butelki po napojach włożyć kartkę z czytelnie napisanym imieniem i nazwiskiem, adresem zamieszkania, numerem telefonu i umieścić w kontenerach do tego przeznaczonych, które rozmieszczone będą na Pl. Wojska Polskiego.

Uczestnicy wezmą udział w losowaniu  atrakcyjnych nagród.

Komisyjne losowanie nagród odbędzie się w dniu 02 stycznia.

       DYREKTOR                                                                    BURMISTRZ

MIEJSKIEGO DOMU KULTURY                                          MIASTA   TURKU

                Bożena Cesarz                                                                      Romuald Antosik

 

28 grudnia , 2017

Dodaj swój komentarz