NAD KORONAMI DRZEW – wystawa fotograficzna

Autorem zdjA�A� jest Aleksander Grad, leA�nik i straA?ak, a motorolotniarz i fotograf z zamiA�owania.

Wystawa obejmuje najciekawsze zdjA�cia lasu z terenu dziaA�ania NadleA�nictwa Turek.

Od autora: Wszystko zaczA�A�o siA� w 2001 roku, gdy zapisaA�em siA� na kurs motoparalotniowy. LataA�em w kaA?dej wolnej chwili. Kiedy opanowaA�em obsA�ugA� mojego statku powietrznego w dostatecznym stopniu zabieraA�em ze sobA� aparat fotograficzny. ChciaA�em utrwaliA� to. co widzA� i podzieliA� siA� widokami z rodzinA� oraz znajomymi. Powoli zaczA�A�em zgA�A�biaA� tajniki fotografii oraz inwestowaA� w sprzA�t. Z wyksztaA�cenia jestem leA�nikiem wiA�c moA?e z tego powodu ulubionym obiektem moich podniebnych A�owA?w jest przyroda.

Wystawa czynna od poniedziaA�ku do piA�tku w godz. 8.00 a�� 15.00

6 sierpnia , 2015