PODZIA?KOWANIE ZA 25.FINAA? W.O.As.P

Turkowski Sztab Wielkiej Orkiestry AswiA�tecznej Pomocy z siedzibA� w Miejskim Domu Kultury podsumowaA� 25. FinaA�. Z wielkA� radoA�ciA� informujemy naszych mieszkaA�cA?w, A?e udaA�o nam siA� znacznie przekroczyA� ubiegA�oroczny wynik i zebraA� kwotA� 89.621,91 zA�.

DziA�kujemy mieszkaA�com Miasta i Gminy Turek oraz Gminy KawA�czyn za hojne wsparcie tegorocznego FinaA�u. DziA�kujemy, A?e po raz kolejny pokazali to, co w ludziach najlepsze a�� troskA� o osoby najsA�absze i ogromnA� bezinteresownA� pomoc.
Bardzo dziA�kujemy wszystkim Wolontariuszom za ofiarne kwestowanie. W tym roku kwestowali z nami: Edyta GA?rska, Jadwiga Jankowska, Wanda Zientek, Karolina Cesarz, Wiktoria Wojciechowska, Martyna Kumant, Konrad Antczak, Paulina PrzystaA�ska, Wiktoria Staniewska, Krystian Czekalski, Karolina Witczak, Izabela Rembas, Aleksandra Kowalczyk, Marika Jena, Ilona PietroA�, Kinga Malesza, Jakub Galas, Natalia Jasiak, Katarzyna AsledA?, Natalia Patrycja Jasiak, Agnieszka FrA�tczak, Ewa Pajszczyk, Martyna PiwoA�ska, Zofia BA�k, Izabela Radka, Oliwia Walas, Anita Drzewiecka, Daria Pilarczyk, Martyna Marciniak, Natalia Krotowska, Dominik Kurczoba, Weronika Osicka, Bartosz KoA�czak, BA�aA?ej Ogrodowczyk, MiA�osz Toda, Ewa Rojek, RafaA� Jankowski, Dawid Nawrocki, Gabriela Kubicka, Aleksandra Winiarska, Aleksandra Jasiakiewicz, Karolina Pawlak, Dominika Szczepaniak, Wiktoria Mruk, Weronika Mendelak, Weronika Wiwatowska, Helena Sobczak, Michalina Sobczak, Daria Trocha, Katarzyna A?apka, Zuzanna Kaczmarek, Patryk Kasprzak, Kamil MA�ynarski, Michalina Nawrocka, DA?esika Lewandowska, Nikola Rosiak, Gabriela Pawlak, Aleksandra Ascibior, Klaudia Michalska, Gabriela Kosowska, Klaudia Rojek, Ewa Frontczak, Paulina Walosz, Angelika Bartkowiak.
DziA�kujemy za zaangaA?owanie w pracA� Sztabu MirosA�awie Mielczarek, Sylwii Przybylskiej, GraA?ynie Marek, Annie Janowskiej, Beacie Pabisiak, Alinie Bartosik, Aleksandrze Bartczak, Urszuli Jarentowskiej, Agnieszce Augustyniak. SzczegA?lne podziA�kowanie kierujemy do: Kamili Neumann, Iwana Stubrov, Erwina Oblizajka, Andrzeja Wojtkowiaka, Bogdana Wieteckiego, PawA�a Filipiaka, Zofii JA?A?wiak, Andrzeja Marzuchowskiego, Dariusza Polusika , Pauliny MaA�eckiej, Danuty Aslusarek, mA�odzieA?y z Grupy Fireshow i szczudlarzy przy MDK, UrzA�du Miejskiego, Ochotniczej StraA?y PoA?arnej w Turku i druhA?w a�� Artura KaA?mierczaka, Macieja Janiszewskiego, Tomasza A�urawskiego i Dominika RogodziA�skiego, Ochotniczej StraA?y PoA?arnej w Cisewie, Kowalach KsiA�A?ych, SA�odkowie i Wietchininie, NadleA�nictwa Turek Lasy PaA�stwowe, StanisA�awa Paszaka a�� ZakA�ad MiA�sny, Kazimierza Kapusty – ZakA�ad Instalacyjno-Aslusarski, Tomasza Wroniaka – PPHU a�zUnicorna�?, Marka KozA�owskiego – Piekarnia Muchlin , Dawida Grzesiaka, Dawida Rosiaka – Restauracja a�zPiwnicznaa�?, Piotra PA�A?cienniczaka a�� Pizzeria a�zPod Papugamia�?, Jerzego Szczepanika – Kwiaciarnia EURO-KWIAT, Katarzyny Wielkopolan i Anny MikoA�ajczyk a�� Stowarzyszenie PrzyjaA?ni Dzieciom przy Specjalnym OA�rodku Szkolno-Wychowawczym, Bursy i ZespoA�u PlacA?wek Edukacyjno-Wychowawczych, SzkA?A� Podstawowych Nr 1, 4, 5, Przedszkola SamorzA�dowego nr 5, Gimnazjum Nr 1, 2, WarsztatA?w Terapii ZajA�ciowej przy a�zSintura�? sp. z o.o, Gimnazjum w SA�odkowie, ZespoA�u SzkA?A� w KawA�czynie, Redakcji a�zEcho Turkua�?, Telewizji a�zWielkopolskaa�?, Portali: Turek.net.pl, iTurek.net, Turek24, Komendy Powiatowej Policji, UrzA�du Gminy Turek, Pimo-Plast, Firmy MIZET, SpA?A�dzielni Mieszkaniowej a�zTA�czaa�?, Teleinformatora, ZespoA�u Szkolno-Przedszkolnego w SA�odkowie, ZdzisA�awa JesioA�owskiego a�� Cukiernia a�zBezika�?, Doroty Mencel a�� Cukiernia a�zSzeflinskia�?, Eugeniusza Wietrzyka a�� Piekarnia w SA�odkowie, Jolanty OsiA�skiej, Anety Janiak, Izabeli Ochoty, Agnieszki PiA�stki, Jana NapieraA�y, Wojciecha KoA�li, Turkowskiego Inkubatora PrzedsiA�biorczoA�ci.
DziA�kujemy organizatorom i uczestnikom halowej koszykA?wki – a�zSkazani na basketa�? i turnieju halowej piA�ki noA?nej Stowarzyszeniu a�zEdukacja, Kultura, Sporta�?.
DziA�kujemy solistom i zespoA�om biorA�cym udziaA� w finaA�owym koncercie: uczniom ze SzkoA�y Podstawowej Nr 1, 4 i 5, Gimnazjum Nr 1, solistom ze Studia Piosenki MDK, ChA?rowi Nauczycielskiemu, Grupie Fireshow dziaA�ajA�cej przy MDK w Turku za piA�kne ogniowe A�wiateA�ko do nieba.
DziA�kujemy wszystkim DarczyA�com i Uczestnikom licytacji!
Wyrazy wdziA�cznoA�ci kierujemy do wszystkich, ktA?rzy poA�wiA�cili swA?j czas, by towarzyszyA� nam w tym niezwykA�ym przedsiA�wziA�ciu i swoje przyjazne rA�ce i serce przyA�oA?yli do zorganizowania, przeprowadzenia i rozpropagowania idei Fundacji W.O.As.P. w naszym lokalnym A�rodowisku.
Od wielu lat wspA?lnie staramy siA� przywrA?ciA� uA�miech na buziach chorych dzieci, bo jak mawiaA� Janusz Korczak – kiedy A�mieje siA� dziecko, A�mieje siA� caA�y A�wiat.
W imieniu turkowskiego Sztabu
BoA?ena Cesarz