Podziękowanie za 26. Finał

Turkowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą w Miejskim Domu Kultury podsumował 26. Finał. Z wielką radością informujemy naszych mieszkańców, że  zebraliśmy fantastyczną kwotę 130 887,98 zł.

Dziękujemy Mieszkańcom Miasta i Gminy Turek oraz Gminy Kawęczyn i Brudzew  za hojne wsparcie  tegorocznego Finału.

Dziękujemy za życzliwość i uśmiech, które każdy wysiłek czynią lżejszym!

Dziękujemy  wszystkim  Wolontariuszom za bardzo ofiarne kwestowanie. W tym roku kwestowali z nami: Karolina Stępińska, Rafał Jankowski, Dominik Chruściński, Sylwia Kicińska, Mateusz Jabłoński, Justyna Wodzińska, Patryk Wodziński, Michalina Nawrocka, Olga Urszulak, Jakub Papierski, Michał Juszczak, Kacper Bartczak, Bartosz Tołkacz, Mateusz Szczepaniak, Patryk Kurczoba, Izabela Dulas, Justyna Rusek, Ewa Małgorzata Rojek, Krzysztof Gawron, Gabriela Wilczyńska, Anna Woźnicka, Anna Resel, Julia Sosińska, Nikola Włodarczyk, Agata Pyrkowska, Dżesika Kacprzak, Julia Kacprzak, Julia Gadomska, Piotr Olszak, Bartosz Kurpik, Martyna Kuśmierczak, Nikola Gałężewska, Aleksandra Winiarska, Gabriela Kubicka, Jakub Janowski, Zuzanna Abramowicz, Klaudia Filipiak, Julia Kowalczyk, Aleksandra Ścibior, Jorgos Eustathiou, Ewa Frontczak, Martyna Apelt, Helena Sobczak, Michalina Sobczak, Julia Marciniak, Mateusz Walosz, Paulina Walosz, Wiktoria Krawczyk, Filip Błaszczyk, Weronika Włodarczyk, Zachariasz Walaszczyk, Sebastian Kaczmarek, Natalia Lament, Aleksandra Ziętek, Kinga Piskuła, Julia Jasnowska, Maja Chrzępiec, Weronika Mendelak, Klaudia Rojek, Gabriela Kosowska, Martyna Marciniak, Karolina Karbowa, Damian Makowski, Dominika Szczepaniak, Bartłomiej Janaśkiewicz, Wiktoria Mruk.

Dziękujemy za zaangażowanie w pracę  Sztabu: Edycie Górskiej, Annie Janowskiej, Jadwidze Marioli Jankowskiej, Karolinie Cesarz, Mirosławie Mielczarek, Sylwii Przybylskiej,  Grażynie Marek, Joannie Bronszewskiej, Pawłowi Grabarze, Andrzejowi Marzuchowskiemu, Dariuszowi Polusikowi, Beacie Pabisiak, Alinie Bartosik, Aleksandrze Bartczak,  Barbarze Kępa,  Agnieszce Augustyniak, Annie Lewandowskiej-Robak.

Szczególne podziękowanie kierujemy do: Tadeusza Przybyszewskiego; Arkadiusza Koperskiego; Danuty Kubeckiej; Anny Bartczak; Jadwigi Majda; Kamili Neumann; Andrzeja Wojtkowiaka;  Pauliny Małeckiej; Pauliny Pyśniak; młodzieży z Grupy Tancerzy  Ognia „Shadows of Fire” z MDK; Urzędu Miejskiego;  Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku i druhów – Artura Kaźmierczaka, Dominika Rogodzińskiego, Dawida Andrzejaka, Patrycji Niedojadło, Andrzeja Grzybka, Tomasza Kłucińskiego, Błażeja Błajeta; Fundacji „Złota Godzina” i ratowników medycznych Krzysztofa i Pawła Kołata; Firmy PROFI-m; Stajni ROKA; Nadleśnictwa Turek Lasy Państwowe;  Stanisława Paszaka – Zakład Mięsny w Olszówce; Tomasza Wroniaka – PPHU „Unicorn”;  Marka Kozłowskiego – Piekarnia Muchlin; Dawida Rosiaka – Restauracja „Staromiejska”;  Piotra Płócienniczaka – Pizzeria „Pod Papugami”; Piotra Itczaka – IVA PIT; PSS „Społem” w Turku; Jerzego Szczepanika – Kwiaciarnia EURO-KWIAT; Szkół Podstawowych Nr 1, 4, 5; Klasy Ic ze Szkoły Podstawowej Nr 4; Przedszkola Samorządowego nr 3, 4, 5, 6, 7, 8;  Zespołu Szkół Technicznych, Klasy Gastronimicznej; Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych, Ośrodka Sportu i Rekreacji; Pubu MixTura; Restauracji SUSHI, Warsztatów Terapii Zajęciowej przy „Sintur” sp. z o.o; Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie;  Zespołu Szkół w Kawęczynie, Szkole Podstawowej w Kaczkach Średnich; Gminnego  Ośrodka Kultury WOZOWNIA;  EKO-GAB; Redakcji „Echo Turku”, Portali internetowych: Turek.net.pl, iTurek.net, Turek24, Komendy Powiatowej Policji,   Firmy MIZET z Kalisza;  Teleinformatora Spółdzielni Mieszkaniowej „Tęcza”; Zdzisława Jesiołowskiego – Cukiernia „Bezik”; Doroty Mencel – Cukiernia „Szefliński”; Eugeniusza Wietrzyka – Piekarnia w Słodkowie;  Jolanty Osińskiej,  Wojciecha Kośli, Turkowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości; Centrum Wolontariatu i Wolontariuszy: Ilony Pietroń, Gabrysi Zasiadczyk; Moniki Kluska; Natalii Wojdziak, Martyny Mżywa.

Dziękujemy organizatorom i uczestnikom charytatywnych imprez środowiskowych na rzecz W.O.Ś.P.   a szczególnie organizatorom turnieju halowej koszykówki – „Skazani na basket” i turnieju halowej piłki nożnej  Stowarzyszeniu  „Edukacja, Kultura, Sport”.

Dziękujemy za udział w finałowym  koncercie: Chórowi Nauczycielskiemu Turkowskiego Towarzystwa Chóralnego; solistom ze Studia Piosenki w MDK i dzieciom z Przedszkola Samorządowego Nr 3.

Dziękujemy   wszystkim   Darczyńcom   i   Uczestnikom   licytacji  w   dniu   FINAŁU za wzruszającą bezinteresowność!!!

Wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy poświęcili swój czas, by towarzyszyć nam w tym niezwykłym przedsięwzięciu i swoje przyjazne ręce i serce przyłożyli do zorganizowania, przeprowadzenia i rozpropagowania idei Fundacji W.O.Ś.P. w naszym lokalnym środowisku.

Jesteśmy dumni, że serce Wielkiej Orkiestry  zabiło w naszym mieście już po raz 25.!!!

W imieniu turkowskiego Sztab

Bożena Cesarz