Sladami Jana PawA�a II – wystawa fotografii 3D

W Turku,A� ktA?rego to miasta Jan PaweA� II jest honorowym obywatelem, w sali Miejskiego Domu Kultury od wtorku oglA�daA� bA�dzie moA?na wystawA� fotografii trA?jwymiarowej pt.” Asladami Jana PawA�a II”. Organizatorzy chcA�c uczciA� I rocznicA� kanonizacjiA� Wielkiego Polaka , przypadajA�cA� na dzieA� 27 kwietnia zapraszajA� na wernisaA? wystawy poA�wiA�conej miejscom, z ktA?rymi byA� zwiA�zany AswiA�ty Jan PaweA� II. WernisaA? poA�A�czony bA�dzie z poetycko- muzycznymi wspomnieniami przygotowanymi przez uczniA?w Gimnazjum nr 2 pod opiekA� Pana Emila Piekarczyka. OdbA�dzie siA� on 28 kwietnia o godz. 12:30 w sali MDK. GorA�co zapraszamy do odwiedzenia wystawy, ktA?rej autorami sA� Jacek Gniewek i MichaA� Grzywacz .

17 kwietnia , 2015