Spotkanie z podrA?A?nikiem

Miejski Dom Kultury i MichaA� Szymczak – Pasikonik majA� przyjemnoA�A� zaproponowaA� PaA�stwu pokaz filmu

“Sezon na Lwy” wraz ze spotkaniem autorskim po projekcji. Spotkanie odbA�dzie sie dn. 19.11. tj. poniedziaA�ek o godz. 11:00 w sali MDK. WstA�p wolny. GorA�co zapraszamy do udziaA�u!

O autorze:

MichaA� Szymczak – wA�drowiec z kamerA� w rA�ku. A�yje w drodze niezmiennie od ponad 10 lat. PrzebyA� autostopem ponad 40 krajA?w A�wiata, w 8 z nich mieszkaA� i pracowaA�. Specjalista od dokumentu i groteski, zmienia oblicze podrA?A?owania. Kreator nowej rzeczywistoA�ci, w sposA?b szczegA?lny porusza siA� w trudno dostA�pnych przestrzeniach ziemskiej i ludzkiej natury. W kwietniu przybyA� do Polski po 5. miesiA�cznej wA�drA?wce przez UkrainA�, MoA�dawiA�, RumuniA�, BuA�gariA�, TurcjA� i Cypr.

O filmie:

“Sezon na Lwy” to paradokumentalny film przedstawiajA�cy podrA?A? autora autostopem przez AmerykA� PoA�udniowA�: 5 tys. km Brazylii, spacer po dzikich terenach bez przewodnika, teatr na ulicach stolicy Boliwii, zatrzymany czas w samotnej gA?rskiej chacie. To peA�na humoru lekcja geografii oraz duchowa opowieA�A� zagrzewajA�ca do realizacji marzeA�, niekoniecznie z peA�nym portfelem. Czas trwania: 72 min.

zp8497586rq
9 listopada , 2012