SpA?A?niona miA�oA�A� czyli wyznania starego belfra-MONODRAM MARIUSZA MARCZYKA

SpA?A?niona miA�oA�A� czyli wyznania starego belfra to wzruszajA�ca, ale jednoczeA�nie peA�na humoru opowieA�A� o miA�oA�ci belfra do Heleny.

Sentymentalna podrA?A? w przeszA�oA�A� aA? do poA�owy lat 70. Wrodzona nieA�miaA�oA�A� stanA�A�a na przeszkodzie wyznaniu uczuA� Helenie w czasach mA�odoA�ci. Po latach stary belfer rozpoczyna gorA�czkowe poszukiwania piA�knej Heleny. Mimo, A?e nie jest to A�atwe zadanie, koA�czy siA� powodzeniem. Czy jednak miA�oA�A� przetrwa prA?bA� czasu?

BA�dzie siA� moA?na o tym przekonaA�, podczas spotkania z Mariuszem Marczykiem pisarzem i aktorem, ktA?ry 27 paA?dziernika o godz: 16:00 na deskach Miejskiego Domu Kultury wystawi monodram “SpA?A?niona miA�oA�A�, czyli wyznania starego belfra”.

Mariusz Marczyk – autor ksiA�A?ek poetyckich, dramatA?w i powieA�ci. CzA�onek ZwiA�zku LiteratA?w Polskich i ZwiA�zku ArtystA?w Scen Polskich. ZaA�oA?yciel Polskiej Sceny Edukacji. Laureat wielu nagrA?d w konkursach sztuki sA�owa m. in. nagrody Grand Prix na MiA�dzynarodowym Festiwalu Sztuki SA�owa Verba Sacra w Poznaniu.

zp8497586rq
27 października , 2012