TUREK MOJE MIASTO- wystawa ze zbiorA?w Hieronima Krauze

ZapraszamyA� na otwarcie wystawy prezentujA�cej reprodukcje dawnych pocztA?wek pochodzA�cych ze zbiorA?w turkowianina Hieronima Krauze.

Kolekcja pasjonata jest bardzo szeroka. OprA?cz pocztA?wek zawiera m.in. eksponaty z okolic TurkuA� a�� banknoty, monety dominialne, pieczA�tki, historyczne dokumenty, pocztA?wki, czy miedziane naczynia sygnowane nazwA� Turek. Te i wiele innych przedmiotA?w zobaczycie PaA�stwo podczas otwarcia wystawy, 23 maja o godz. 17:00 w MDK. W kolejnym dniu tj. 24 maja w godz. 9:00-14:00 zapraszamy do nas dzieci i mA�odzieA? na spotkanie z autorem wystawy, naA� interesujA�cA� lekcjA� historii. Grupy zainteresowane proszone sA� o kontakt ( tel. 63 280 00 20) w celu ustalenia godzin.

Zapraszamy serdecznie!

11 maja , 2016