Grupa teatralna “CZASAMI TEATR ZA DRZWIAMI”

Skupia mA�odzieA? szkA?A� gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ,dla ktA?rych teatr jest istnym katharsis. Pozwala zrozumieA� samego siebie, niweluje nieA�miaA�oA�A�, pobudza do twA?rczych dziaA�aA�, uszlachetnia wraA?liwoA�A�.

MA�odzi adepci sztuki teatralnej majA� na swoim koncie wiele nagrA?d i wyrA?A?nieA� m.in.: Festiwal TeatrA?w MA�odzieA?owych w IA�awie a�� Grand Prix, OgA?lnopolskie Spotkania Teatralne MA�odych a�zCZWARTA AsCIANAa�?A� w Turku. PrzeglA�d MaA�ych Form Teatralnych w Kazimierzu Biskupim, z ktA?rego co roku grupa wraca z nagrodami, Turnieje Recytatorskie a�� nagrody i kwalifikacje do finaA�u, PA�oA�nickie Lato Teatralne a�� nagroda aktorska i wiele innych.

Od 2007 r. przy MDK dziaA�a grupa tancerzy ognia, szczudlarzy i A?onglerA?w. Obecnie skA�ada siA� z 12 osA?b ,dla ktA?rych ogieA� jest niesamowitym wyzwaniem i uwalnia spore pokA�ady adrenaliny. To nietypowe doA�wiadczenie traktujA� jako dobrA� zabawA� i zdobywanie nowych umiejA�tnoA�ci.

Opiekunem artystycznym jest Sylwia Przybylska
ZajA�cia odbywajA� siA� w piA�tki,A�A� godz. 16.00